Zájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě
 
ADRESA Zájezdní hostinec Na Netřebě
Valčíkova 7
Mikulovice 53002
Česká Republika
Pension-Mikulovice-Na-Netrebe@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Zájezdní hostinec Na Netřebě ubytování Mikulovice Aktuální počasí skoro zataženo
Zájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě - K hotelu přísluší parkovištěZájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě - disponuje restauracíZájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě -  je k dispozici připojení na internetZájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě -  je k dispozici letní terasaZájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě - Pokoje jsou vybaveny televizoremZájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouZájezdní hostinec Mikulovice Na Netřebě - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

*** Zájezdní hostinec Na Netřebě / Mikulovice

Restaurace a penzion Na Netřebě v Mikulovicích mezi Chrudimí a Pardubicemi nabízí svým hostům:

- klimatizovaný sál (cca 60 osob), samostatný salonek (24-30 osob), výčep pro kuřáky (až 22 míst), krytou zahradu (80-100 osob), hřiště pro děti, bezplatné wifi připojení, parkování v areálu, nově také možnost ubytování se v 8 luxusně zařízených dvoulůžkových pokojích.

Zájezdní hostinec Na Netřebě Ubytování:
Útulné a pohodlné dvoulůžkové pokoje penzionu "Zájezdní hostinec Na Netřebě" lze využít také pro ubytování jen jednoho hosta nebo lze lůžka oddělit - Twin. V ceně za ubytování je zahrnuta snídaně. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a jsou vybaveny TV. Možnost připojení k internetu.

Zájezdní hostinec Na Netřebě Restaurace:
Kuchyň Zájezdního hostince Na Netřebě je vyhlášená kvalitou jídel, velikostí porcí a pestrou nabídkou. V nabídce k obědu je výběr z 10 - 12 hotových jídel, minutky, speciality, saláty, poháry... K jídlu je možno vychutnat točený Gambrinus nebo Plzeň.

K restauraci a penzionu Na Netřebě patří i letní terasa s grilem s kapacitou až 80 osob a vlastní parkoviště pro cca 20 aut. Restaurace je zařízena v country stylu a salonek v selském stylu.

Restaurace a Penzion Na Netřebě Pronájem prostor:
Možnost využití prostor penzionu Zájezdní hostinec Na Netřebě k soukromým a firemním akcím (školení, večírky, promoce, oslavy narozenin, rauty, obchodní jednání, pracovní obědy, slavnostní večeře atd). V letním období možnost grilovacích párty.

Turistika a Relaxace 
Obec Mikulovice je situována cca 4 km na jih od Pardubic po obou stranách výpadovky na Chrudim. Okolí obce Mikulovice nabízí pro turisty a cyklisty a hosty mikroregionu Za Letištěm síť relaxačních zón a sportovišť, cyklostezky pro cyklisty a in-line bruslaře Pardubice - Staré Jesenčany, volně přístupná zázemí pro dětské hry u stravovacích zařízení. V okolí penzionu najdete také mnoho historických zajímavostí. Ubytování v Zájezdním hostinci Na Netřebě v Mikulovicích u Pardubic se pro Vás může stát výchozím bodem pro cestu do Železných hor či k Sečské přehradě. 

Kam na výlet:
Perníková chaloupka - bývalý lovecký zámeček v Rábech u Pardubic.
Oblíbené výletní místo nedaleko Pardubic - Kunětická hora a hrad Kunětická hora.
Historické centrum Pardubic - Pernštýnské náměstí, pardubický zámek.